Facts About Fiziksel Sunucu Kirala Revealed

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

E-Ticaret HostingE-ticaret sitelerinin performans gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan web hosting paketleri

Bu nedenle Turhost.com kalitesine geçmek isteyen kullanıcıların tüm sunucu taşıma işlemleri, alanında uzman sunucu destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kiralık Sunucu cihazlarımız, en iyi altyapıda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

En hızlı fiziksel sunuculara sahip olmanız için Türkiye’nin ADSL ve Fiber dağıtım merkezinden hizmet vermekteyiz.

Tüm sunucularımız, sunucu modeline göre paylaşımsız 100mbit ve 1000mbit whole duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom Net erişimi yapabilir.

Sunucu hizmetini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Aktif sunucularda veya two. sunucu alımlarında kullanılamaz.

Fiziksel sunucu hizmetlerini incelemek ve işletmeniz için en uygun seçeneği bulmak için en doğru sayfada bulunmaktasınız. Yukarıda yer alan Fiziksel Sunucu paketlerimizden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Konu hakkında sorularınıza en click here hızlı bir şekilde cevap vermek için sizi bekliyor olacağız.

Bizimle iletişime geçin, dimension özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Aşağıda dedicated sunucunuz için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

Fiziksel sunucu diğer adıyla dedicated server, bilgisayar ağlarında kullanılan ve donanımsal olarak var olan bir bilgisayar sistemidir. Bu sunucu, genellikle veri merkezlerinde bulunur ve kullanıcılara çeşitli hizmetler sağlar.

VDS sunucuyu satın alma işlemini tamamladıktan sonra ise otomatik olarak kurulum başlar. Başlamış olan VDS kurulumu ise yaklaşık ten dakika kadar kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Olası bir sorunda halinde ise büyük bir kolaylıkla propertyım almanız mümkün olmaktadır.

Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *